OK Dental Clinic to miejsce, w którym najważniejszy jest pacjent

OK Dental Clinic to ludzie, którzy dążą do perfekcji zdrowego i pięknego uśmiechu swoich pacjentów

Jak wygląda nasza klinika?

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół dentystyczny jest wysoko wykwalifikowany, aby zapewnić najwyższej jakości leczenie pacjentów w każdym wieku - od dzieci po osoby starsze. Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć uśmiech, o którym zawsze marzyłeś lub zachować zdrowie jamy ustnej.

Aleksandra Sroka
Aleksandra Sroka lekarz stomatolog ,ortodoncja
Przygodę z ortodoncją zaczęła jako dziecko będąc pacjentką ortodontyczną. To właśnie wtedy narodziło się marzenie bycia ortodontą. W pierwszym kontakcie z drugą osobą zawsze zwraca uwagę na uśmiech. Projektowanie nowego, pięknego uśmiechu swoim pacjentom daje jej dużą satysfakcję. Wiedzę z zakresu ortodoncji pogłębia na licznych kursach i wykładach w kraju i za granicą. Posiada 10 letnie doświadczenie w leczeniu ortodontycznym .Leczy zarówno dzieci i dorosłych . Nie boi się trudnych przypadków . Najważniejsze dla niej jest dobro pacjenta i najwłaściwsza metoda leczenia . Leczy aparatami stałymi ,ruchomymi oraz aparatami nakładkowymi Invisalign. Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign. Czas wolny lubi spędzać na sportowo. Interesuje się narciarstwem ,żeglarstwem i kitesurfingiem . Jest miłośnikiem egzotycznych podróży i pysznego jedzenia .
więcej
Marcin Kowalczyk
Marcin Kowalczyklekarz stomatolog ,chirurgia stomatologiczna i implantologia
Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie w 2013 roku ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny. Już podczas studiów aktywnie poszerzałem swoje umiejętności poprzez udział w licznych praktykach. Po ukończeniu studiów, skoncentrowałem się na doskonaleniu swojego warsztatu w dziedzinach specjalistycznych, a zwłaszcza w chirurgii i implantologii.
więcej
Magdalena Bindas-Tarabasz
Magdalena Bindas-Tarabasz lekarz stomatolog ,stomatologia zachowawcza ,endodoncja ,stomatologia dziecięca
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Interesuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją i stomatologią dziecięcą. Swoją wiedzę i umiejętności rozwijam uczestnicząc w kursach specjalistycznych. W swojej pracy doceniam brak rutyny, kontakt z ludźmi i możliwość nieustannego rozwoju. W stosunku do moich pacjentów wykazuję się zrozumieniem, cierpliowością i empatią.
więcej
Anna Mańkowska
Anna Mańkowskalekarz stomatolog,stomatologia zachowawcza ,protetyka stomatologiczna
Lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W czasie studiów była członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, gdzie angażowała się w organizację warsztatów i konferencji naukowych oraz uczestniczyła w wielu akcjach profilaktycznych, edukując pacjentów poprzez dzielenie się swoją pasją do stomatologii.
więcej
Michał Kliński
Michał Kliński lekarz stomatolog ,protetyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza
Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu nagrodzony medalem rektora za osiągnięcia w nauce i zasługi społeczne. Pełnił funkcję narodowego koordynatora ds. Szkoleń Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. W trakcie studiów odbył zagraniczny staż we Włoszech, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kształtowania tkanek miękkich i preparacji pod korony- BOPT.
więcej
Joanna Dąbrowicz
Joanna Dąbrowiczlekarz stomatolog, endodoncja, stomatologia dziecięca
Studia lekarsko - dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W zawodzie pracuje od 10 lat. Mam szerokie doświadczenie kliniczne, wzbogacone licznymi kursami z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji.
więcej
Monika Sroka-Ciosek
Monika Sroka-CiosekFizjoteraupeuta
Monika Sroka-Ciosek magister fizjoterapii, rehabilitacja stawów skroniowo- żuchwowych, masaż Kobido-lifting twarzy bez skalpela Ukończyłam studia magisterskie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku fizjoterapia, po studiach pracowałam 10 lat w Kompleksowym Centrum Medycznym i Rehabilitacji - gdzie zdobywałam ogromne doświadczenie zajmując się rehabilitacją pacjentów ortopedycznych i neurologicznych . W tym czasie ukończyłam wiele kursów specjalistycznych z zakresu masażu, osteopatii oraz treningu funkcjonalnego. Dzięki tej wiedzy moje podejście do pacjenta jest holistyczne.
więcej
Image

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, a naszym najważniejszym celem jest zadowolenie pacjentów!

Nasz zespół kliniki składa się z wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę, a praca jest dla nas pasją, dlatego możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom opieki.

Jesteśmy dumni, gdy widzimy uśmiech na twarzach naszych zadowolonych pacjentów. To dla nas najlepsze potwierdzenie naszego sukcesu.

Image

ul. Jaworowa 5, 64-560 Ostroróg

Godziny otwarcia:
Pon  9:00 - 19:00
Wt    9:00 - 19:00
Śr     9:00 - 19:00
Czw  9:00 - 19:00
Pt     9:00 - 19:00
Sob  9:00 - 14:00

Poproś o wizytę

Zadzwoń

Image
Niniejsza strona korzysta z plików cookie.

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

Polityka prywatności